Так Так саме так. Суть стартапу в тому, що він пропонує вкластися в будівництво ферм, що поставляють сонячну енергію туди, де в ній особливо потребують. Інвестиції Sun Exchange збирає на Indiegogo, дозволяючи вкладникам купувати окремі сонячні елементи, а потім, пропорційно їхньому внеску, дозволяє отримати певний дохід у біткоіни.

Ідея в тому, що спочатку стартап збирає необхідну для будівництва суму, а потім, коли все готово і сонячна електростанція вже функціонує, кожному вкладнику, який має свій порядковий номер, виплачують певний дохід.

Як правило, станції доводять до сонячних регіонах, таких як країни Африки, наприклад. Сонця там багато, зате з електрикою часто спостерігаються проблеми. Вкладники мають можливість відслідковувати долю куплених елементів, спостерігати за тим, як вони використовуються. Купити фотоелементи можна за південноафриканські ранди або біткоіни, але друге, само собою, краще, адже біткоіни набагато популярніше і його можна легше продати або, наприклад, перевести в іншу країну. Виплати вкладникам відбуваються в тій валюті, яку вони розраховувалися за покупку фотоелементів.

Sun Exchange запевняє, що вкладники насправді володіють купленими елементами сонячних батарей, тому при бажанні власник навіть може отримати їх поштою – тоді йому просто надішлють новенький фотоелемент. Поки стартап спеціалізується на установці сонячних електростанцій в Африці, але в найближчому майбутньому збирається почати роботу і в інших країнах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here