Біткоіни і інші криптовалюта вже давно перекочували з підпілля невеликих спеціалізованих форумів на перші шпальти сайтів новинних агентств і газет, а тепер, і досить часто, стають головною темою для обговорень в передачах провідних телеканалів і навіть хвилюють уряди різних країн. Не дивно, що навіть ще зовсім недавно люди, які не звертали уваги на криптовалюта, теж почали цікавитися цим не дуже зрозумілим для масового читача, але вкрай захоплюючим явищем. Але якщо професіоналів цієї сфери хвилюють біржові котирування криптовалюта, способи їх видобутку та ефективність того чи іншого методу Майнінг, то звичайної людини цікавить інше. Наприклад, скільки грошей заробляють все Майнер світу за день? Цікаве питання. Розповідаємо!

Згідно з інформацією, отриманою на сайті 2bitcoins.ru, найнаочніше такі дані надає ресурс Bitinfocharts.com, доступний на кількох мовах, в тому числі і російською. До нього і звернемося.

За останні 24 години оборот біткоіни склав близько 8,4 мільярда доларів. За цей же час Майнер спільно змогли заробити трохи більше 14 мільйонів доларів.

При загальному обороті за добу в мережі Ефіріум на 2,5 мільярда доларів, загальний заробіток Майнер Ефіріума за останні 24 години склав близько 3,6 мільйона доларів.

Успіхи Майнер, зайнятих видобутком лайткоіна, скромніше: його оборот за добу склав близько 332 мільйонів доларів, завдяки чому зайняті його здобиччю ентузіасти змогли «підняти» в цілому близько 1 мільйона доларів.

Наведена статистика ні в якому разі не дає повної картини, адже кількість криптовалюта постійно росте, і зараз в світі їх налічується більше тисячі, але, дивлячись на ці приклади, досить легко уявити собі масштаб явища і хоча б дуже приблизно прикинути, які величезні гроші крутяться в цій сфері.

Скептики стверджують, що Майні невигідно, але зараз за один знайдений блок в мережі біткоіни майнер отримує 76,25 долара, а в мережі Ефіріум Класик, наприклад, за знаходження блоку майнер отримує близько 63 доларів. Такі справи.

Нагадаємо, що один біткоіни вже коштує 5700 доларів, а його курс неухильно продовжує зростати. З ним разом ростуть і доходи Майнер.

Якщо серед вас є ті, хто теж займається Майнінг, діліться своїм досвідом в коментарях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here