Кількість комп’ютерних вірусів зростає постійно. Щодня з’являються все нові види «цифровий зарази», яка уражує сотні і тисячі ПК по всьому світу. Як правило, віруси націлені на отримання вигоди – крадіжка паролів, даних кредитних карт та іншої конфіденційної інформації. Рідше на світ з’являються віруси, мета яких – знищити комп’ютер користувача. І схоже, новий «знищувач ПК» почав набирати популярність.

Не так давно в Мережі виявили одну з найвідоміших так званих ZIP-бомб під назвою 42.zip. Варто зазначити, що подібні віруси існували і раніше, але зараз вони починають отримувати друге народження. Такі файли отримали назву «Архів смерті». Так що ж представляє із себе 42.zip? По суті, це архівний файл вагою в 42 кілобайт. Тільки ось після розпакування файл буде важити вже 4,5 петабайта. Як же таке можливо? Все завдяки хитрим алгоритмам архівації та генерації даних. Як повідомив автор Telegram-каналу, що поширив новину (назва каналу зі зрозумілих причин ми вам називати не будемо, так як там є і посилання на скачування шкідливого архіву)

Сам же архів при розпакуванні викликає крах системи і поломку комплектуючих комп’ютера, який просто не в силах впоратися з отриманою інформацією. Адміністрація нашого сайту настійно не рекомендує встановлювати на свій комп’ютер невідомі файли і вже тим більше йти і перевіряти 42.zip в дії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here