Здавалося б, така дрібниця: збільшення максимально допустимого розміру повідомлень в соціальній мережі Twitter з 140 символів до 280. А Інтернет від цієї новини радісно загудів і миттєво наповнився жартами на тему цього, поза всякими сумнівами, «історичного» нововведення. Поки можливість публікації подвоєного обсягу тексту працює в тестовому режимі, але щось підказує нам, що це оновлення швидко приживеться в світі мікроблогінгу.

Згідно з офіційним прес-релізом, керівництво Twitter вирішилося на цей крок для того, щоб дати користувачам більше свободи для вираження своїх думок. Перш людям було необхідно бути максимально лаконічними, щоб укластися в 140 символів. Тепер же микроблогери зможуть стати більш розкутими. Не потрібно буде переживати, що пара слів не влізе в повідомлення, обриваючи його на найцікавішому місці, і доведеться урізати текст шляхом скорочень та інших хитрощів.

Поки доступ до нового розширеному ліміту (нагадуємо, що це поки тестова функція), отримали лише обрані блогери. Незважаючи на це, можна піти на деяку хитрість і дістати цю можливість шляхом деяких хитрих маніпуляцій. Один із способів докладно описаний за цим посиланням. Але найкраще дочекатися, коли функція стане доступна всім без винятку користувачам офіційно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here