Багато засмагати на сонці зовсім не корисно, тому для того, щоб зберегти людей від негативних наслідків засмаги, створено безліч різних винаходів, але жоден з кремів або парасольок не вміє вчасно попереджати людини про те, що йому пора б піти в тінь. Тому компанія LogicInk створила спеціальні натільні перекладні наклейки, що повідомляють користувача цю корисну інформацію.

«Переводки» у вигляді двох кіл або двох смужок не змиваються водою, а ще на них можна наносити сонцезахисний крем. Нанесена на тіло наклейка змінює під сонячними променями свій колір, стаючи фіолетовою. Чим яскравіше відтінок, тим інтенсивніше випромінювання.

Інша смужка або коло складається з трьох частин, які теж по черзі змінюють свій колір. Як тільки все три сегменти в результаті впливу ультрафіолету стають яскраво-рожевими, людині пора перестати загоряти – свою норму засмаги він уже на сьогодні отримав.

Отримання підвищених доз ультрафіолету підвищує ризик розвитку злоякісних пухлин і сприяє появі зморшок, тому такі тимчасові смарт-тату зможуть допомогти людям зі світлою шкірою безпечно проводити час на сонці.

Вартість наклейок поки невідома. Ймовірно, Logiclink оприлюднить її пізніше, коли приспіють «переводки» для інших типів шкіри.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here