Відеоігри давно стали масовим розвагою, за яким з великим задоволенням стежать мільйони людей по всьому світу. Але якщо ви досі вважаєте відеогри «марним заняттям для дітей», то, може, наступна новина вас переконає: в рамках щорічного марафону по швидкісному проходженню відеоігор Awesome Games Done Quick прості геймери змогли зібрати на благодійні цілі понад 2 мільйонів доларів США.

Awesome Games Done Quick проводиться вже не в перший раз, і в 2018 році було вирішено направити зібрані кошти на боротьбу з раком. Величезну суму в 2,2 мільйона доларів вдалося зібрати завдяки пожертвам гравців з усього світу. В період дії акції проводилася маса стрімів по швидкому і часом нестандартному проходженню як класики відеоігор, так і сучасних проектів. Наприклад, за швидке проходження The Legend of Zelda: Breath of the Wild було зібрано понад 250 тисяч доларів США. З цікавих моментів також варто відзначити знищення всіх босів Dark Souls за 90 хвилин і швидкісне проходження із зав’язаними очима рівня на літаючому мотоциклі з Battle Toads. В ході акції рахунку були відкриті цілодобово, і будь-який бажаючий міг перевести будь-яку суму, яку він вважатиме необхідною.

Організатори досі здивовані настільки великим ажіотажем навколо свого заходу і заявляють, що ні цента з зібраних грошей втрачено не буде, а всі вони будуть переведені на рахунок організації Prevent Cancer Foundation, яка займається лікуванням і підтримує розробку нових методів по терапії ракових захворювань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here