З боку може бути і непомітно, але на ринку аудіострімінга в даний момент спостерігається перенасичення, пропозицій більше, ніж попиту, так що боротьба йде не жартівлива. Сьогодні ж я постараюся подивитися на одну з найбільш динамічно розвиваються компаній цієї галузі, Deezer, з точки зору меломана, що бореться зі скачуванням в аудіофіли.

Взагалі, всі сервіси потокового аудіо можна поділити на два типи: ті, за спиною яких стоять великі компанії (Apple, Google, Yandex), і незалежні. Саме останнім і доводиться щосили розвиватися, пропонуючи якомога більше своїм користувачам. Не дивно, що саме ці сервіси і виступають «локомотивами прогресу» в справі надання користувачам музики в підвищеному якості (один з головних для мене критеріїв).

Саме така подія і змусило мене пильно подивитися на Deezer, ця французька компанія, яка існує з 2007 року, в кінці минулої осені запустила стрімінг у FLAC (крім існуючих двох варіантів мовлення в MP3). Підвищив інтерес той факт, що Deezer активно працює з російським ринком, пропонуючи ціни, помітно менше світових, так, наприклад, ціна звичайної передплати становить усього 169 рублів, сімейної (до 6 профілів) – 269 рублів, а за HiFi вам доведеться віддати 339 рублів в місяць. Чи варто говорити про те, що це прекрасна ціна навіть для любителів неліцензійного контенту (позбавлення від необхідності качати торенти, конвертувати їх і так далі).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here