Через вкрай бурхливого розвитку робототехніки багато аналітиків малюють не дуже-то райдужну картину майбутнього, а якому більшість робочих місць, що не вимагають особливих зусиль, «віддадуть» роботам. І, схоже, майбутнє настало трохи раніше, ніж ми того хотіли (або не хотіли), адже, за повідомленням видання Business Insider, багато власників мереж фастфуду планують замінити в США частину своїх співробітників роботами вже в цьому році.

Обгрунтування такого рішення, як нескладно здогадатися, чисто економічне. Справа в тому, що з 2018 року в США в 18 штатах значно збільшується мінімальна погодинна оплата праці, що робить використання роботів більш вигідною статтею витрат для роботодавців. Варто зауважити, що один з гравців ринку, компанія Box вже намагалася впровадити щось подібне раніше, встановивши автомати самообслуговування в своїй мережі ресторанів. І їм вдалося в рамках цього експерименту збільшити середній чек і позбутися черг. Як заявив директор мережі Red Robin Гай Констант,

Варто сказати, що в 2018 році просунуті роботизовані автомати самообслуговування встановлять в таких великих мережах, як Wendy’s, McDonald’s і Dunkin ‘Donuts. Причому останні і зовсім хочуть перейти на автоматизоване виробництво, залишивши лише службу доставки і видачі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here